Ako postupovať pri osobnom prevzatí?

Osobné prevzatie vašej zákazky je možné vždy v pracovné dní od 8:00 do 16:30. Platiť môžete aj platobnou kartou. Máme bezproblémové a bezplatné parkovanie priamo pri nás.

Nájdete nás na adrese: IMAGEWELL spol.s.r.o. (ImagePoster): Betliarska 8A, 851 07 Bratislava (Petržalka)

Screenshot_3

Navigácia pre šoférov:

  1. smerujúcich z centra Bratislavy po Dolnozemskej: Zídete zjadom pri Antolskej nemocnici dole. Hneď odbočíte doprava smer von zo sídliska. Následne 350 metrov rovno a ste v cieli. Hľadajte administratívnu červenobielu budovu s nápisom ImageWell.
  2. smerujúcich z Panónskej cesty: tesne za Peugeote-om odbočíte doľava na Dolnozemskú ulicu. Následne hneď prvým zjazdom zídete dole a ihneď odbočíte doprava. Po cca 150m ste v cieli. Hľadajte administratívnu červenobielu budovu s nápisom ImageWell.
  3. ak idete po Betliarskej ulici: pokračujte takmer na jej koniec (ktorý je zároveň aj koncom sídliska). Keď uvidíte po pravej strane hnedú budovu hotelu Melrose, tak pokračujte už iba 110m.

Autobusové linky: 93, 192, 99. Zastávka “Vozovňa-Petržalka”. Viac o bus spojoch nájdete na www.ba.imhd.sk

Ako vyzdvihnúť zákazku:

  1. pri prvých sklenených dverách na prízemí je zvonček označený ako: Obchod: ImageWell / ImagePoster
  2. vyjdete hore po schodoch a uvidíte ďalšie sklenené dvere priamo pred vami
  3. tu vybavíte všetko potrebné /ak máme zavreté dvere, stačí opäť zvoniť na horný zvonček “ImageWell obchod”/ .

Bonus Vzorkovňa: hore na poschodí máme showroom, kde si môžete pozrieť ďalšie vzorky, ktoré nie sú súčasťou ImagePosteru, ale sú bežnou súčasťou nášho veľkého brata ImageWellu. Máme obrovské množstvo riešení tlače a promo komponentov na výstavy, veľtrhy, do obchodov a prevádzok. Viac inšpirácií online: http://imagewell.eu/

imagewellbudovafinal01300x175

Autor: Petra Dudášová

%d bloggers like this: