Foto obrazy – obraz na stenu z vaše fotografie

Obrazy na stenu už dnes nie sú doménou umelcov 🙂 Máme pre vás rôzne riešenia, ako svoju fotku spracovať na obraz. A bez štetca, farbičiek alebo talentu. Základom je vybrať materiál, z akého chcete mať svoj obraz. U nás nájdete hneď 4 materiály, z ktorých môžete vyberať.

Foto na plátno

Klasické, prírodné bavlnené plátno potlačené vašou fotkou. Takto spracovaný obraz vyzerá umelecky, má štruktúru a hĺbku. Je natiahnutý na drevenom ráme. Toto spracovanie je u nás najobľúbenejšie. Viac o plátenom foto materiály

Foto na hliníkovú dosku

Ak hľadáte niečo modernejšie, vhodné do aktuálneho štýlu interiérov, odporúčame hliník. Fotografia sa vytlačí a pripevní na hliníkovú dosku. Materiál je luxusný a štýlový. Viac o hliníkovom materiáli.

Foto na akrylové sklo

Najluxusnejšiu a naj exkluzívnejšiu vec, ktorú u nás máme, je potlačené sklo. Odporúčame to náročným zákazníkom, ktorý vyžadujú TOP prevedenie a radi si za to zaplatia. Fotka je umiestnená na niekoľko centimetrov hrubom skle. Je to zážitok vidieť 🙂 Viac o foto na sklo.

Foto plagát

Ak hľadate lacné riešenie, zvoľte foto plagát. Či ide o obraz, je už na vašom zvážení 🙂 Fotografia sa vytlačí na veľko formátový foto papier s vysokým leskom. Je to najlacnejšie riešenie, aké máme. Viac o fotoplagátoch

Nech si už vyberiete akýkoľvek materiál, sme tu pre vás 🙂

%d bloggers like this: