Rozdiel medzi vyhotovením plátien

Foto na plátnoFoto na plátno – TOP PRODUKT

Foto na plátno je najobľúbenejším produktom. Je to PRÉMIOVÝ produkt, nakoľko má NAJVYŠŠIU foto kvalitu. Tlač je ekologická, vhodná do interiéru aj do menších uzavretých priestorov. Produkt je vhodný najmä do portfólia fotografov alebo grafikov,  na zhmotnenie zážitkov zo svadby, z narodeninových osláv či rodinných dovoleniek.

Materiál:

Na tlač používame najkvalitnejšie umelecké 100% bavlnené plátno, ktoré je natiahnuté na drevenom ráme. Plátno tlačíme technológiou WaterBase, vďaka ktorej má každý obraz žiarivé a verné farby.

Prejsť na Foto na plátno

Plátno posterPlátno Poster – LACNEJŠIA ALTERNATÍVA

Pripravili sme pre vás výhodnú, LACNEJŠIU a takmer ekvivalentnú ALTERNATÍVU.  Spôsob vyhotovenia je totožný s produktom Foto na plátno a rozdiel je len v technológií tlače. Tlač je ekologická, vhodná do interiéru aj do menších uzavretých priestorov. Produkt je vhodný ako dar pre známych, pre dekorovanie detskej izby cez vlastné  fotografie, prípadne na oživenie biznis priestoru produktovými fotkami.

Materiál:

Potlač realizujeme na umelecké plátno vo vysokom rozlíšení, ktoré je napnuté na drevenom ráme.  Plátno poster tlačíme ekologickou technológiou HP Latex.

Prejsť na Plátno poster

 

 

Nie ste si istý výberom?

Navštívte nás v našom NOVOM showroome na BETLIARSKEJ 8A v  BRATISLAVE, kde máme všetky produkty vystavené.

A prečo si vybrať nás a nie konkurenciu?

  • 100% hodnotenie produktov od našich spokojných zákazníkov na HEUREKE
  • certifikát BEZPEČNÝ nákup, nie je dôvod na obavy
  • kuriér nad 18 EUR ZDARMA
  • obrazy dodávame aj s úchytmi na stenu, žiadne ďalšie náklady
  • kvalitné technické spracovanie obrazov
%d bloggers like this: