Rozdiel medzi vyhotovením plátien

Foto na plátnoFoto na plátno

Foto na plátno je najobľúbenejším práve pre svoju štruktúru, plastickosť, umeleckú hodnotu a najvyššiu foto top kvalitu. Foto na plátno je nenúteným a zároveň dizajnovým kúskom každého interiéru vytlačeným v eko top kvalite. Napriek svojej umeleckej hodnote nestojí veľa.

Materiál:

Umelecké – bavlnené plátno natiahnuté na drevenom ráme. Tlačíme technológiou WaterBase

Vhodné ako výsledok svojej práce – portfólia grafikov či fotografov (zhmotnenie zážitkov zo svadby, akcie, či rodinných udalostí).

Prejsť na Foto na plátno

Plátno posterPlátno Poster

Plátno poster je lacnejšia alternatíva produktu Foto na plátno. Pripravili sme si pre vás výhodnú, lacnejšiu a takmer ekvivalentnú alternatívu. Plátno Poster je lacnejší produkt na úkor menšej sýtosti farieb, avšak nie na úkor ostrosti obrazu (kvalitu zaručujeme vďaka technológii HP). My ponúkame lacnejšie produkty s takmer nebadateľným rozdielom a v ekologickej top kvalite (vhodné do detskej izby).

Materiál:

Umelecké plátno potlačené vo vysokom rozlíšení, napnuté na drevený obrazový rám. Tlačíme technológiou Latex.

Vhodné ako dar pre známych, rodinu, pre dekorovanie súkromného aj biznis priestoru cez vlastné fotografie, logá a pod.

Prejsť na Plátno poster

Veľko formátové plátnoVeľkoformátové plátno

Veľkoformátové plátno je vhodné do veľkých priestorov, napríklad chodby, reštaurácie, vestibuly, obchodné centrá. Jeho veľkosť začína od rozmeru 120x70cm.

Materiál:

Umelecké plátno potlačené vo vysokom rozlíšení, napnuté na drevený obrazový rám ktorý je koli väčšiemu rozmeru dodatočne vystužený dalšími drevenými výstužami. Na rozdiel od ostatných produktov na plátne sa Veľkoformátové plátno tlačí technológiou UV ktorá nám jednak dovoľuje potláčať tieto veľké rozmery v jednom kuse a zároveň minimalizuje cenu tlače na m2. Preto je tento produkt z trojice plátien najlacnejšou alternatívou v prepočte na plochu.

Vhodné do:  zasadačiek (rokovacej miestnosti), na recepcie, do vestibulu,  na výstavy, do galérií, do predajní, výkladov, prezentácie grafických/interierových/marketingových projektov pre klientov… Neodporúčame do bytov.

Prejsť na Veľkoformátové plátno

Spoločné vlastnosti plátien:

Špeciálne šponovanie (zabraňuje ohýbaniu), dodáva fotografii jedinečnosť, štruktúru, plastickosť a umeleckú hodnotu. Šponovanie zabraňujúce ohýbaniu fixuje rám fotografie a aj po čase nedochádza k neželanému skríženiu a ohybu rámu a fotografie – neodstáva od steny. Drevený rám ako aj úchyt sú samozrejmosťou.

 

%d bloggers like this: