Showroom Imagewell

Chcete si pozrieť naše produkty, materiály, rôzne možnosti tlače naživo? Žiaden problém, príďte, radi sa vám budeme venovať počas pracovných dní, v čase 8:00 – 16:30. (Resp. v inom čase podľa dohovoru. +421 917 867 054). Nájdete nás TU (bezproblémové a bezplatné parkovisko).

Okrem osobného vyzdvihnutia zákazky u nás vám zároveň ukážeme aj iné možnosti tlače vašich fotografií a grafík. Tlačíme na rôzne materiály, a vyhotovujeme aj doskové expo produkty, typu: Roll-upy, Pop-up steny, Promo stolíky, foto podlahy, stojany, samolepky… Všetko záleží od vašich potrieb. Príďte sa s nami poradiť ohľadom najlepších možností pre vaše dekorovanie, či zviditeľnenie.Produkty Imageposter

Nájdete u nás produkty ImagePoster.eu ale i iné textilné/doskové materiály, foto lampy, foto podlahy, samolepky na steny, dvere, sklo, podlahy, nábytok,stoly….
Okrem toho robíme aj polepy áut, tiež uvidíte u nás. Dokonca vieme vyrobiť vašu grafiku a polepiť ňou garážové dvere, alebo potlačiť stan, či vyfrézovať do dosky / akrylu tvar aký potrebujete. Množstvo iných riešení je pre nás samozrejmosťou.

Naše ďalšie projekty, ktoré by vás mohli potešiť, ale aj pomôcť:
ImageWrap.eu = polepy súkromných / firemných áut, motocyklov, 4-koliek, karavanov, kamiónov
ImageWell.eu = veľkoplošná digitálna tlač + prenájom OOH médií + prenájom potlačených promo prvkov na eventy
EcoImage.sk = netradičná forma reklamy v uliciach miest
TesterPloch.sk = dynamická vizualizácia veľkoplošnej reklamy na (Double)Bigbordových médiách (V meste, mimo mesta. Vo dne, aj v noci)

Ako sa k nám dostanete?

 

%d bloggers like this: