Spomienky z leta zmrazené na celý život

Okamihy plné radosti a šťastia. Tieto spomienky by ste si nemali nechať len pre seba. Podeľte sa o ne s rodinou a priateľmi.

Zvečnite svoje najkrajšie chvíle originálnym spôsobom. Zabudnite na obyčajné fotografie, ktorým sa darí uzrieť svetlo sveta nanajvýš pri rodinných návštevách. Vaše najkrajšie spomienky si predsa zaslúžia čestné miesto. Odviažte sa formátmi, ktorými si všetkých získate.

Čo poviete na vlastné obrazy? Zútulnite si domov po svojom. Vytvorte si wedding collection z materiálu, ako je foto plátno a jeho krásu si budete užívať roky. Fotoplátno je obľúbené pre svoju vysokú kvalitu farieb, dodatočnú ochrannú vrstvu, odolný drevený rám a tlačiarenskú technológiu WaterBase. Našim zákazníkom tiež ponúkame možnosť potlače hrán, ktorá obrazu dodá zaujímavý 3D efekt.

Náš tip: Skvelý spôsob, ako si zútulniť obývačku či spálňu luxusným obrazom je foto pod akrylovým sklom, alebo na hliníkovej doske.

Lásky čas

Túžite po niečom zaujímavejšom? Uvoľnite uzdu svojej extravagantnosti a navrhnite si vlastné foto hodiny. Stačí si vybrať vzhľad, zvoliť fotografiu, urobiť objednávku a do troch dní ich máte doma. Tento nezvyčajný doplnok si obľúbite nielen vďaka vysokému rozlíšeniu obrazového plátna, ale aj pre jeho presný hodinový strojček. Foto hodiny sú tiež skvelým darčekom. Podarujte svojim rodičom/prarodičom rodinnú fotografiu zo svadobného dňa. S naším online editorom im ľahko vytvoríte vzhľad podľa vašich predstáv.

Náš tip: Vyskúšajte našu vychytávku – hodiny bez ciferníka.

Neváhajte a objednajte si doplnky, na ktoré sa bude radosť pozerať.

Tím imageposter.sk

%d bloggers like this: